ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В. до відділення мікрохірургії ока з міським Центром травм та опіків очей КЗ «Міська клінічна лікарня №3», під час якого ознайомилися з реалізацією заходів міської програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2016-2018 роки».

У м.Запоріжжі працюють декілька програм у сфері охорони здоров’я, спрямованих на соціальні категорії пацієнтів з вадами зору. Зокрема це міська програма лікування катаракти для малозабезпечених категорій населення.

З 2018 року пацієнти при оперативному лікуванні катаракти забезпечуються за бюджетні кошти не лише штучним кришталиком а й медикаментами та виробами медичного призначення для операції. До цієї категорії пацієнтів відносяться соціально незахищені верстви населення, у яких середньомісячний сукупний доход на одного члена сім’ї або самотнього громадянина за три місяці, які передували зверненню, не перевищує двох розмірів встановленого законом прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць.

За 9 місяців 2018 року прооперовано 264 пацієнти з катарактою На сьогодні в черзі на проведення оперативного втручання в повному обсязі за кошти бюджету міста заходиться 176 пацієнтів.

Всі операції виконуються сучасним високотехнологічним методом – факоемульсифікація катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи (штучного кришталика). Для цього в 2017 році за кошти бюджету міста придбано сучасне офтальмологічне обладнання на суму 4,9 млн. грн.: система для факоемульсифікації Visalis S500, мікроскоп для оперативних втручань S/7 OPMI Visu 140, автоматичний рефрактометр URK-700, прилад для ультразвукової офтальмологічної діагностики (В-скан).

Також, у співпраці з німецьким благодійним фондом та ГО Запорізьким міським центром допомоги у м.Запоріжжі для забезпечення соціальних категорій пацієнтів. 7 тисяч пар окулярів вже надійшли до міських Центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Окуляри призначені для пацієнтів похилого віку з пресбіопією, які будуть надані після консультації лікаря та відповідного обстеження.