ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

17-19 жовтня спеціалісти КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарні №5» взяли участь у 1 сесії навчальної програми «Управління змінами в лікарнях в перехідний період ІІ», яка пройшла в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Основною метою навчальної програми «Управління змінами в лікарнях в перехідний період ІІ» є покращення компетенції та зміцнення спроможності медичних установ вторинної ланки в Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської областях.

Провідним консультантом програми є латвійський експерт – Ігорс Трофімовс – директор програми з управління якістю в галузі охорони здоров’я Ризького університету ім. Пауля Страдиня (Рига, Латвія), директор з розвитку в Ризькій Східній університетській клініці, зовнішній експерт з безпеки пацієнтів та управління якістю Латвійської асоціації економіки охорони здоров’я, національний проектний менеджер програм охорони здоров’я Латвії. Ігорс Трофімовс має практичний досвід впровадження фундаментальних змін в систему організації охорони здоров’я у пост-радянський період.

Участь у навчальній програмі взяло більше 10 команд з різних областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської. До складу делегації КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарні №5» увійшли: головний лікар А.Г. Запорожченко, начальник відділу інформаційних технологій та адміністративної діяльності І.О. Дюжник та лікар-анестезіолог К.О. Тихоновський.

Основною метою першої навчальної сесії є:

  1. Ознайомлення з базовими механізмами управління змінами: перехід з радянської на європейську систему охорони здоров’я;
  2. Вивчення основних методів управління якістю: удосконалення безпеки пацієнтів та якість охорони здоров’я ґрунтуючись на оцінці ризиків, та інше.

Нові професійні знання у сфері управління та організації роботи закладів охорони здоров’я дозволять вдосконалити організацію надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя на базі КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5», що є пріоритетним в роботі всіх фахівців лікарні.

Другу та третю сесію навчальної програми заплановано на листопад та грудень поточного року відповідно. Фінальна сесія із презентацією проектів команд відбудеться у квітні 2019 року.