ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» обслуговує понад 113 тис. мешканців Хортицького району, з них дитячого населення понад 18 тис.

У даному медичному закладі активно проводиться робота з укладання декларацій щодо вільного вибору лікаря.  Кампанія про вільний вибір лікаря стартувала у квітні 2018 року. На сьогодні з лікарями даного медичного закладу укладено більше 54 тис. декларацій, про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, що становить 45% населення Хортицького району.

Активно укладаються мешканцями декларації, про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу з лікарями-педіатрами, це близько 12 тис. укладених декларацій, що становить 65% дитячого населення, яке обслуговується.

Рекомендована кількість декларацій для лікаря-педіатра становить 900. Станом на 02.11.2018 з лікарем-педіатром амбулаторії №12 КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» Москаленко Катериною Іванівною укладено 900 декларацій. Вже 5 лікарів-педіатрів у КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» набрали рекомендовану кількість декларацій:

Москаленко Катерина Іванівна;

Кагатько Людмила Василівна;

Волошина Ірина Іванівна;

Андрєєва Оксана Петрівна;

Магрицька Олена Василівна.

Ознайомитися з лікарями всіх медичних закладів міста, які надають первинну медичну допомогу можливо на офіційному сайті департаменту охорони здоров’я міської ради.

Пацієнт може обрати собі сімейного лікаря незалежно від місця своєї реєстрації та мешкання, а за власним бажанням з будь-якої медичною установою. Укладання декларації не потребує багато часу, і для цього необхідні лише найважливіші документи – паспорт та ідентифікаційний код (або свідоцтво про народження дитини), а також мобільний телефон.

Не зволікайте, оберіть лікаря для себе та своєї родини!