ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

У 2018 році проект КУ «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району» «Благоустрій лікарні – рецепт одужання пацієнтів» став одним з переможців конкурсу соціальних проектів «Ми – це місто», який діє в Запоріжжі з 2013 року.

Мета конкурсу соціальних проектів «Ми – це місто» – привернути якомога більше активних жителів міста і області для реалізації соціальних проектів, спрямованих на підвищення якості життя в Запоріжжі. Брати участь в конкурсі можуть некомерційні організації, муніципальні установи і ініціативні городяни. Переможців конкурсу визначає незалежна Експертна рада, що складається з авторитетних представників громадськості м. Запоріжжя та ПАО «Запоріжсталь».

Проектом проект КУ «Центральна клінічна лікарня №4 Заводського району» передбачено благоустрій паркової зони лікарні, прокладання «стежок здоров’я», встановлення садових лав для відпочинку пацієнтів та урн. Вартість проекту склала майже 93 тис. грн.

Наразі згідно з планом завершені роботи з його реалізації. Досягнута основна мета проекту «Благоустрій лікарні – рецепт одужання пацієнтів» – підвищення естетичної привабливості лікарні.

02.11.2018 лікарню відвідали та ознайомилися з результатами реалізації проекту організатори конкурсу представники ПАО «Запоріжсталь», депутати  Запорізької міської ради.

Під час відвідування лікарні організатори конкурсу отримали багато теплих та вдячних слів подяки за турботу від пацієнтів лікарні та від працівників установи – за небайдуже ставлення до проблем галузі охорони здоров’я.