ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» надає первинну медичну допомогу більше 100 тис. населення Шевченківського району. В структуру центру входять 9 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, з яких 4 відокремлені.

У даному медичному закладі активно проводиться робота з укладання декларацій щодо вільного вибору лікаря.  Кампанія про вільний вибір лікаря стартувала у квітні 2018 року. На сьогодні з лікарями даного медичного закладу укладено більше 51 тис. декларацій, про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №9 є підрозділом КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», яка надає первинну медичну допомогу понад 6 тис. населення Шевченківського району. В амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №9 з 1998 року працює Клець  Ірина Миколаївна – сімейний лікар вищої категорії. Вона набрала рекомендовану кількість декларацій, а саме 1800. На сьогодні в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» працює вже 2 лікаря, які набрали рекомендовану кількість декларацій.

Ознайомитися з лікарями всіх медичних закладів міста, які надають первинну медичну допомогу, можливо на офіційному сайті департаменту охорони здоров’я міської ради.

Пацієнт може обрати собі сімейного лікаря незалежно від місця своєї реєстрації та мешкання, а за власним бажанням з будь-якої медичною установою. Укладання декларації не потребує багато часу, і для цього необхідні лише найважливіші документи – паспорт та ідентифікаційний код (або свідоцтво про народження дитини), а також мобільний телефон.

Запрошуємо і Вас обрати свого лікаря!