ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

05.11.2018 у КУ «Міська лікарня №7» дві громадянки напали на лікарів. Свою агресивну поведінку жінки пояснили тим, що напередодні в лікарні померла їх 88-річна родичка. Постраждали завідуюча неврологічним відділенням і лікар-терапевт. Вони зараз перебувають на стаціонарному лікуванні.

Як прокоментувала директор департаменту охорони здоров'я Запорізької міської ради Вікторія Ушакова, вже багато років проблема побиття лікарів залишається невирішеною.

  • Я вважаю, що треба внести серйозні зміни в законодавство, щоб медичних працівників при виконанні обов'язків прирівняли до працівників поліції. І напад на лікаря або медсестру має каратися кримінальною відповідальністю. На сьогоднішній день адекватної відповідальності немає за подібні напади. Ми сподіваємося, що винних притягнуть до відповідальності. І хотілося б, щоб люди стали більш адекватними і не виливали свою агресію на медичних працівників, які виконують свій обов'язок.

Як повідомила начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Катерина Людвік, порушено кримінальну справу за ст.125 Кримінального кодексу України «Умисне легке тілесне ушкодження». Ця стаття передбачає у вигляді покарання штраф, громадські роботи або виправні роботи на строк до одного року. Ведеться досудове розслідування.