ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8» продовжується робота по впровадженню національної кампанії «Лікар до кожної сім'ї» з вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

В медичній інформаційній системі Е-Нealth зареєстровано 23 лікаря, які обслуговують понад 43 тис. населення Шевченківського району. На сьогодні з лікарями закладу укладено понад 22 тис. декларацій, про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Станом на 07.11.2018 2 лікаря загальної практики – сімейної медицини –Шарапова Вікторія Валентинівна та Сьоміна Тетяна Петрівна – набрали рекомендовану кількість укладених декларацій.

На даний час вже 4 лікаря загальної практики – сімейної медицини та 4 лікаря-педіатра дільничного КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8» набрали рекомендовану кількість укладених декларацій.

Ознайомитися з лікарями всіх медичних закладів міста, які надають первинну медичну допомогу, можливо на офіційному сайті департаменту охорони здоров’я міської ради.

Пацієнт може обрати собі сімейного лікаря незалежно від місця своєї реєстрації та мешкання, а за власним бажанням з будь-якої медичною установою. Укладання декларації не потребує багато часу, і для цього необхідні лише найважливіші документи – паспорт та ідентифікаційний код (або свідоцтво про народження дитини), а також мобільний телефон.

Запрошуємо всіх мешканців нашого міста обрати лікаря!