ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» включає в себе 10 амбулаторій, які обслуговують населення понад 103 тис. чоловік. З них: 2 амбулаторії – педіатричного напрямку, які розташовані за адресою: віл. Культурна, 123 (амбулаторія №8, амбулаторія №9, амбулаторія №10), які обслуговують дитяче населення Комунарського району у кількості майже 22 тис. чоловік.

Медичний заклад активно проводить роботу щодо укладення декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. На теперішній час з лікарями даного медичного закладу укладено більше 47 тис. декларацій.

Лікар-педіатр дільничний амбулаторії №8 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» Забава Інна Віталіївна набрала рекомендовану кількість декларацій, а саме 900.

Для збільшення кількості складання декларацій медичними працівниками лікувального закладу проводиться роз’яснювальна робота серед населення Комунарського району при відвідуванні хворих на дому та на прийомах у лікарів.

Ознайомитися з лікарями всіх медичних закладів міста, які надають первинну медичну допомогу, можливо на офіційному сайті департаменту охорони здоров’я міської ради.

Пацієнт може обрати собі сімейного лікаря незалежно від місця своєї реєстрації та мешкання, а за власним бажанням з будь-якої медичною установою. Укладання декларації не потребує багато часу, і для цього необхідні лише найважливіші документи – паспорт та ідентифікаційний код (або свідоцтво про народження дитини), а також мобільний телефон.

Запрошуємо кожного мешканця нашого міста обрати лікаря для себе та своєї родини!