ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Останнім часом все більше трапляється випадків пологів на дому. Пологи вдома у більшості випадків призводять до ускладнень і, як правило, закінчуються у лікарні. Пологи вдома – це небезпечно як для матері, так і для дитини.

Приблизно 50% жінок, що народжують вдома, не перебувають на обліку і жіночій консультації. Таким чином, говорити про прогнозування процесу пологів неможливо. На жаль, 90% жінок, яких направляють до лікарні після домашніх пологів мають ускладнення. Ускладнення бувають різними. Передусім – це кровотечі, різні запальні процеси через відсутність удома необхідних умов для народження дитини, травми пологових шляхів, які найчастіше виникають під час перших пологів.

Серед ризиків для новонароджених виділяють: асфіксію, травматизацію, неможливість надання кваліфікованої допомоги при вадах розвитку новонародженого, відсутність можливості проведення первинної реанімації новонародженого.

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради інформує, що в пологодопомічних закладах міста створені умови для комфортного перебування жінки та членів її родини, для забезпечення якісної, високоспеціалізованої, своєчасної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим дітям.