ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

14-16 листопада 2018 року у м. Дніпро відбулася 2 сесія навчальної програми «Управління змінами в лікарнях в перехідний період ІІ», яка пройшла в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Основною метою навчальної програми є покращення компетенції та зміцнення спроможності медичних установ вторинної ланки в Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської областях.

Участь у навчальній програмі взяло більше 10 команд з різних областей України.  До складу запорізької делегації увійшли фахівці КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарні №5», а саме: головний лікар А.Г. Запорожченко, начальник відділу інформаційних технологій та адміністративної діяльності І.О. Дюжник та лікар-анестезіолог К.О. Тихоновський.

На сесії учасників ознайомили з міжнародним досвідом вдосконалення безпеки пацієнтів та якості медичної допомоги, основними інструментами планування та управління проектами, методами візуалізації процесів, управлінням якістю, ресурсами та ризиками в медичному закладі, а також іншими питаннями.

На практичних заняття команди мали змогу відпрацювати отримані  теоретичні знання, зокрема, побудувати SWOT-аналіз, блок-схему процесів, визначили ризики і проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення  на прикладі свого медичного закладу.

Нові професійні знання у сфері управління та організації роботи закладів охорони здоров’я дозволять вдосконалити організацію надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя на базі КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарні №5».

Проведення третьої  сесію навчальної програми заплановано на грудень поточного року. Фінальна сесія з презентацією проектів команд відбудеться у квітні 2019 року.