ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Дитяча лікарня № 1 з 2017 року проводить заходи з профілактики захворювань зору серед школярів начальних класів у загальноосвітніх навчальних закладах Комунарського, Олександрівського та Шевченківського районів.

Охорона зору – це комплекс лікувальних, гігієнічних, освітньо-виховних заходів, направлених на підтримку нормального функціонування ока, на попередження подальшого зниження зору. Комплекс необхідних умов сприятиме гарному самопочуттю дитини, підтримку на високому рівні функціонального стану нервової системи та позитивно вплине на процеси росту і розвитку, як окремих функцій організму, в тому числі зорових, так і всього організму.

Навесні та восени 2017 року офтальмологи та медичні сестри відвідали загальноосвітні навчальні заклади. Медичними працівниками в доступній для дітей формі надавалась інформація про міри профілактики розвитку зорової патології, дотримання зорового режиму. Проводились практичні заняття, ціллю яких є ознайомлення дітей з необхідністю дотримання режиму праці та відпочинку, харчування, перебування на свіжому повітрі, правильної посадки, раціонального використання гаджетів. За 2017 рік навчання пройшли 7962 учнів.

З жовтня 2018 року медичними працівниками Дитячої лікарні № 1 відновлена профілактична робота у загальноосвітніх навчальних закладах. На теперішній час проведено 65 лекцій, 1973 дитини навчено «зоровій гімнастиці». До кінця року заплановано відвідати усіх дітей перших класів Комунарського, Олександрівського та Шевченківського районів. Основною метою є навчання дітей правилам поведінки, які сприяють збереженню зору та переконання дітей в тому, що гарний зір необхідний людині для будь-якої діяльності: навчання, відпочинку, повсякденного життя.

Діти з великим задоволенням приймають участь в запропонованих іграх, конкурсах, виконують комплекси «зорової гімнастики», вивчають вірші, які супроводжують виконання вправ.