ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» обслуговує понад 113 тис. мешканців Хортицького району, з них дорослого населення понад 95 тис.

У даному медичному закладі активно проводиться робота з укладання декларацій про вільний вибір лікаря. На сьогодні  з лікарями даного медичного закладу укладено більше 61 тис. декларацій, що становить 54% населення Хортицького району.

Рекомендована кількість декларацій для лікаря загальної практики-сімейного лікаря становить 1800. Станом на 20.11.2018 5 лікарів загальної практики-сімейних лікарів КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5» набрали рекомендовану кількість декларацій, а саме:

  • Миргородська Аліна Сергіївна;
  • Миргородський Дмитро Володимирович;
  • Свиридова Лілія Валентинівна;
  • Нестеренко Олена Геннадіївна;
  • Понамаренко Валентина Василівна.

Також активно укладаються декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, з лікарями-педіатрами. Вже укладено близько 13 тис. декларацій, що становить 70% дитячого населення, яке обслуговується. Рекомендована кількість декларацій для лікаря-педіатра становить 900. Станом на 21.11.2018 лікар-педіатр Потапенко Світлана Миколаївна досягла оптимального обсягу укладених декларацій.

Не зволікайте, оберіть і Ви лікаря для себе та своєї родини!