ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

23 листопада, в Запорізькому Туристичному центрі за участю заступника Запорізького міського голови Анатолія Пустоварова відбулася презентація п'яти Інтернет-ресурсів, на яких відображається діяльність департаментів та управлінь Запорізької міської ради, а також життя міста у сферах культури, спорту, охорони здоров'я, соціальних послуг та захисту дитинства.

П'ять нових і кардинально оновлених сайтів презентували директор департаменту охорони здоров'я Вікторія Ушакова, начальник управління соціального захисту населення Ольга Полковнікова, директор департаменту культури та туризму Сергій Білов, начальник служби (управління) у справах дітей Наталія Сиворакша, заступник директора департаменту спорту, сім'ї та молоді Едуард Багіров.

Головна задача оновленого сайту департаменту охорони здоров’я – максимально повно висвітлювати всі питання сфери охорони здоров'я у простій та зрозумілій для громадян формі.

На сайті зібрана вся інформація про медичні установи Запоріжжя (з інтерактивною картою), а також про всіх лікарів. На порталі можна записатися на прийом до лікаря, дізнатися про конкурси на посади керівників медичних закладів, отримати необхідну інформацію про міські програми з надання медичних послуг, які фінансуються за рахунок бюджету міста – заміна кришталика, зубопротезування, лікування діабету та ін.

Однією з основних технологічних переваг сайту є зручність навігації та його адаптація для використання на різних пристроях, у тому числі мобільних.