ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

В 2018 році КУОЗ «Пологовий будинок №1» вперше взяв участь у щорічному міському конкурсі соціальних проектів «Ми – це місто». Проект, представлений лікувальною установою, «Благоустрій території пологового будинку – ефективне відновлення здоров’я майбутніх мам, народження здорових громадян Запоріжжя» був визначений  одним із переможців конкурсу.

На реалізацію даного проекту від ПрАТ «Запоріжвогнетрив» отримано 50 тис. грн, за рахунок яких придбані саджанці хвойників, листвяних дерев, багатолітніх квітів, вазони та конструкції для вертикального озеленення. Також проведено ремонт басейну та встановлено новий фонтан біля приймального покою гінекологічного відділення. На території паркової зони лікувальної установи висаджені самшити, туї, ялинки, червонолисті яблуні та різновиди ялівцю, які виробляють кисню в рази більше, ніж інші породи дерев, що вкрай важливо для відновлення здоров’я жінок.

Директор з персоналу та соціальних питань ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Зіновкин М.В. відвідав та ознайомився з результатами реалізації проекту КУОЗ «Пологовий будинок №1». Під час відвідування організаторам конкурсу була висловлена вдячність від пацієнтів та працівників пологового будинку за підтримку проектів, що направлені на озеленення територій медичних закладів та створення зелених зон реабілітації для хворих.