ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

На теперішній час більше ніж 24% дитячого населення м. Запоріжжя перебувають на диспансерному обліку. Це діти, які потребують спеціалізованого реабілітаційного лікування на сучасному рівні.

Щороку у кабінеті лікувальної фізкультури відділення відновного лікування КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» отримують реабілітацію та профілактичне лікування понад 6 тис. дітей і підлітків з різними захворюваннями.

Завдяки перемозі проекту лікарні «Діти в світі рівних можливостей!» в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто!» кабінет лікувальної фізкультури оснащено новим реабілітаційним обладнанням та тренажерами, зокрема:

- тренажером B-Bike – для відновлення рухової активності верхніх та нижніх кінцівок з функцією антиспазм;

- тренажером Бубновського – для виконання комплексу вправ кінезітерапії. Тренажер налічує понад 60 функцій, що дозволяє використовувати його не тільки для лікування хребта, суглобів, судин та внутрішніх органів, а й для профілактики різних захворювань;

- тренажером RotoStep – він направлений на тренування координації рухів, посиленню кровообігу і стимуляції обміну речовин;

- модульним обладнанням KIDIGO з реабілітації та профілактики різних захворювань для  найменших пацієнтів (від 1 року) та іншим.

Сучасне реабілітаційне обладнання забезпечить дітям всіх вікових категорій, які мають певні захворювання, доступну відновлювальну та реабілітаційну терапію, дозволить забезпечити заходи профілактики розвитку хронічних захворювань у дітей, запобігання інвалідизації  пацієнтів, покращити рівень соціалізації та адаптації дітей з обмеженими можливостями.

Покращення якості надання всіх видів медичної допомоги, впровадження у процес лікування  нових методів лікування та профілактики є  пріоритетними у роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5»!