ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8» продовжується робота по впровадженню національної кампанії «Лікар до кожної сім'ї» з вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

В медичній інформаційній системі Е-Нealth зареєстровано 23 лікаря, які обслуговують понад 43 тис. населення Шевченківського району. На сьогодні з лікарями закладу укладено понад 24 тис. декларацій, про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Станом на 27.11.2018 з лікарем загальної практики – сімейної медицини – Григор’євою Світланою Гаврилівною укладено рекомендовану кількість декларацій. На тепершній час вже 6 лікарів загальної практики – сімейної медицини та 4 лікаря-педіатра дільничного КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8» досягли оптимального обсягу укладених декларацій.

Департаментом охорони здоров’я Запорізької міської ради укладено Меморандум про співпрацю з департаментом надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради. Наразі організована робота по укладанню декларацій в Центрі надання адміністративних послуг  по Шевченківському району. Декларацію можна укласти з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 12:00 за адресою пр. Моторобудівників, 34.

Для укладання декларації при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини для підписання декларації з лікарем-педіатром та мобільний телефон.

 Запрошуємо всіх мешканців нашого міста обрати лікаря!