ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

04.12.2018 головним лікарем комунальної установи «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя» призначено Івченка Дмитра Валерійовича, професора, доктора медичних наук.

Сьогодні заступник міського голови Пустоваров Анатолій Іванович представив колективу лікарні головного лікаря Івченка Дмитра Валерійовича і побажав новому керівнику разом із досвідченим колективом в найкоротший термін забезпечити стале функціонування та подальший розвиток найпотужнішої лікарні інтенсивного лікування м. Запоріжжя.  

Під час свого виступу директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради Ушакова Вікторія Василівна окреслила коло першочергових завдань, які стоять перед лікарнею інтенсивного лікування в період реформування галузі охорони здоров’я. З побажаннями плідною співпраці з вищими навчальними закладами виступили ректори Запорізького державного медичного університету Колесник Юрій Михайлович та Запорізької медичної академії післядипломної освіти Никоненко Олександр Семенович.

Івченко Дмитро Валерійович народився в 1973 році в м. Луганськ. Вступив у 1990 р. в Луганський державний медичний університет, який закінчив у 1996 році з «відзнакою».

Після закінчення інтернатури за спеціальністю ортопедія-травматологія, на базах 9-ої міської лікарні м. Луганська та Центральної міської лікарні м. Краснодон, направлений за розподілом у м. Краснодон. З 1997 по 1999 роки працював травматологом в травмопункті Центральної міської лікарні м. Краснодон, де з 1999 по 2000 р. працював завідувачем травмопунктом. У грудні 2000 р. вступив в аспірантуру за спеціальністю "ортопедія-травматологія" у Луганському державному медичному університеті. Ще будучи аспірантом в 2003 році захистив дисертацію та був зарахований на конкурсній основі на кафедру травматології, ортопедії та військової хірургії асистентом. 2003 р.-асистент кафедри. 2006 рік доцент кафедри. У 2010 р. захистив у м. Донецьк докторську дисертацію на тему «Реконструктивно-відновні операції при пухлиноподібних захворюваннях та доброякісних пухлинах кісток кінцівок із використанням біологічної гідроксиапатитної кераміки легованою мікроелементами». У 2012 р. на засіданні вченої ради Луганського державного медичного університету було присвоєно звання професор. У 2014 році на конкурсній основі був обраний вченою радою Луганського державного медичного університету завідувачем кафедрою ортопедії травматології. Під керівництвом професора Івченка Д.В. було захищено 2 кандидатські дисертації.  Проходив стажування в провідних клініках Німеччини, Великобританії, Польщі, Австрії, Італії. З 22.01.2015 по теперішній час працював в Запорізькому державному медичному університеті професором кафедри травматології та ортопедії.

З 2011 року є головою Луганського відділу ВУОО Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація травматології та остеосинтезу». З 2016 року є постійним членом спеціалізованої вченої ради Інститут травматології та ортопедії Академії медичних наук України.

У 2006 році вступив в Міжрегіональну академію управління персоналом, яку закінчив в 2008році захистом курсової роботи, після чого було присвоєно спеціальність – спеціаліст управління персоналом і міжнародна економіка. З 2014 р. був атестований на першу категорію по організації охорони здоров’я,у 2018 році на вищу категорію. В 2018 році працював заступником головного лікаря у медичному центрі Т. Луговської в м.Дніпро.

Івченко Дмитро Валерійович є автором 180 наукових публікацій та 10 раціоналізаторських пропозицій.

У 2007 році призначений головним ортопедом-травматологом Головного управління охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації.

У 2009 році був нагороджений грамотою Луганської обласної державної  адміністрації за вагомий внесок у розвиток ортопедо-травматологічної служби Луганської області. З 2016 р. по березень 2018 р. був головним позаштатним ортопедом-травматологом Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації.