ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Щороку у кабінеті охорони зору на базі КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» проходять лікування понад 5 тис. дітей. За результатами профілактичних оглядів із 1260 школярів перших класів 14 навчальних закладів Хортицького району, у 15% виявлено порушення гостроти зору.

Завдяки перемозі проекту лікарні «Погляд на світ здоровими очима» в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто!» кабінет охорони зору оснащено новим сучасним офтальмологічним обладнанням, яке дозволяє в ігровій формі проводити лікувальні та профілактичні заходи для зміцнення і відновлення зору у дітей від 1 до 18 років. Це апарати «ЛАСТ», «КАСКАД», персональні комп’ютери з спеціальними офтальмологічними програмами, окуляри для кольоротесту та ін.

За допомогою нового обладнання у дітей дошкільного та шкільного віку проводиться профілактика і лікування таких захворювань очей, як:

  • короткозорість (міопія);
  • спазм акомодації (помилкова короткозорість);
  • амбліопія (ледачі очі);
  • косоокість (страбізм);
  • астенопія (перевтома);
  • часткова атрофія зорового нерва та ін.

Падіння зору рідко вдається запобігти, однак, в дитячому віці стрімкий розвиток багатьох захворювань очей ще можна зупинити. Кваліфікований персонал і сучасне офтальмологічне обладнання допоможуть дітям м. Запоріжжя з різною патологією органу зору мінімізувати фактори негативного впливу на зір і, як наслідок, легше адаптуватися і соціалізуватися в сучасному суспільстві.

Покращення якості надання медичної та профілактичної допомоги впровадження у процес лікування нових методів лікування є пріоритетним у роботі фахівців КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5».