ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

11.12.2018 у департаменті охорони здоров'я міської ради відбулася планова апаратна нарада директора департаменту з керівниками закладів (установ) охорони здоров'я міста Запоріжжя.

Начальник загального відділу департаменту охорони здоров’я міської ради Дівєєва О.В. доповіла про стан виконання законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» та рівня виконавської дисципліни за підсумками 9 місяців 2018 року.

Про реалізацію державних та міських програм щодо забезпечення хворих інсулінами та цукрознижуючими препаратами, реімбурсації вартості препаратів інсуліну головний позаштатний ендокринолог департаменту охорони здоров’я міської ради Романова О.В., головний позаштатний дитячий ендокринолог департаменту охорони здоров’я міської ради Токарева Н.Я. та директор КП «Примула» Красовська О.Б.

З етапами перетворення закладів первинної медико-санітарної допомоги у комунальні некомерційні підприємства та проблемними питаннями, що виникли під час перетворення, ознайомила головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я міської ради з сімейної медицини Стецюк Л.І.