ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

11.12.2018 відбулося урочисте святкування з нагоди 65-річчя КУ «Запорізька міська клінічна лікарня №10».

Співробітників лікарня привітали заступник міського голови Анатолій Іванович Пустоваров, директор департаменту охорони здоров’я міської ради Вікторія Василівна Ушакова, депутати Запорізької міської ради Гальчинська Зінаїда Миколаївна та Воронцов Олександр Васильович, голова Запорізької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Бальченко Ірина Анатоліївна, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району Звегінцев Андрій Вікторович, співробітники кафедри терапії, клінічної фармакології та ендокринології ДЗ «ЗМАПО», ветерани лікарні.

Медичних працівників нагородили почесними грамотами за вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я міста Запоріжжя та сумлінне виконання професійних обов’язків.

КУ «Запорізька міська клінічна лікарня №10» заснована у 1953 році, надає медичну допомогу дорослому населенню Вознесенівського району та м. Запоріжжя, має вищу аккредитаційну категорію, є клінічною базою кафедри терапії, клінічної фармакології та ендокринології ДЗ «ЗМАПО» Міністерства охорони здоров’я України.

До складу лікарні входять: поліклінічне відділення на 695 планових відвідувань у зміну; стаціонар на 140 ліжок, діагностичні та допоміжні служби, пункт профілактичних оглядів. Щорічно в стаціонарі проходять лікування близько 5 тисяч пацієнтів.

У липні 2017 року в структурі лікарні відкрито сучасний міський діалізний центр, оснащений сучасним медичним обладнанням. Потужність центру – 25 місць, що дає змогу провести гемодіаліз 200 пацієнтам на добу при 4-змінній роботі. 

З 03.09.2018 за рахунок оптимізації ліжкового фонду стаціонару в лікарні відкрито відділення паліативної та хоспісної допомоги на 25 ліжок для надання кваліфікованої паліативної допомоги вторинного рівня хворим у термінальній стадії невиліковних захворювань, що забезпечить належну якість життя хворим шляхом запобігання та полегшення фізичних та емоційних страждань.

У поліклінічному відділенні прийом пацієнтів здійснюють лікарі за 15 спеціальностями: кардіологія, оториноларингологія, офтальмологія, неврологія, хірургія, ортопедія, травматологія, онкологія, урологія, ревматологія, терапія, ендокринологія, інфекційні хвороби, дерматовенерологія, гінекологія, нефрологія. На базі поліклініки функціонує денний стаціонар поліклініки на 30 ліжок.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає колектив КУ «Запорізька міська клінічна лікарня №10» зі славетним ювілеєм та бажає подальших успіхів і плідної праці!