ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» провели у навчальних закладах Хортицького та Дніпровського районів групові заняття з тем: «Профілактика булінгу», «Життя без насилля».

Булінг (залякування) – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

За даними МОЗ України, 67% українських школярів у віці 11-17 років стикаються з постійним булінгом. Діти, які зазнають булінгу, мають не лише емоційні, психологічні, соціальні проблеми, а також перебувають в зоні ризику скоєння самогубства. Булінг також зустрічається у дорослих колективах, однак слід пам’ятати, що така поведінка формується ще в школі, у молодшому підлітковому віці. Саме в школі складаються певні рольові відносини серед дітей «лідер-аутсайдер».

В групових заняттях взяло участь 122 учня із 4 навчальних закладів Хортицького та Дніпровського районів. Учні отримали кваліфіковані відповіді на всі запитання, а також поради, як уберегти себе та близьких від булінгу. Крім того, всі учні отримали корисну друковану інформацію.