ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

21.12.2018 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В. за участю голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району Маєра Ф. М. і депутата Запорізької міської ради Лоцмана С.Л. до КУ «Міська клінічна лікарня № 2», під час якого вони ознайомилися з результатами капітального ремонту хірургічного та хірургічного гнійного відділень лікарні.

КУ «Міська клінічна лікарня № 2» надає стаціонарну допомогу не тільки мешканцям Шевченківського району, а і всього міста. На рік стаціонарну допомогу у лікарні отримують понад 4 тис. пацієнтів, з них у хірургічному відділені 800 чол., у хірургічному гнійному відділені 1200 чол. На рік проводиться до 1,5 тис. оперативних втручань, в т.ч. у хірургічному гнійному відділені  - понад 1 тис.

Стаціонар КУ «Міська клінічна лікарня № 2» має 140 ліжок: планова хірургія 30 ліжок (з палатою інтенсивної терапії на 5 ліжок), гнійна хірургія 40 ліжок, госпітальне відділення 40 ліжок, неврологічне відділення 30 ліжок.

У 2017 році розпочато капітальний ремонт у хірургічному та хірургічному гнійному відділеннях лікарні. Загальна сума витрачених коштів – 6,8 млн. грн. У процесі ремонту значну частину зайняли електротехнічні роботи: були замінені електрощитові, прокладені нові кабелі в підвальному приміщенні та на двох поверхах лікарні, встановлені в операційній розділові трансформатори. В операційному блоці хірургічного відділення проведені роботи з укладання кахлю і заміні сантехнічного обладнання.

Реконструйовано 3 палати, в яких є повністю обладнані санітарні кімнати. Проведена заміна всіх дверей і вітражів на металопластикові. Постелений новий лінолеум у всіх палатах і коридорах. Проведено сантехнічні роботи, в яких було передбачено заміну металевих конструкцій на металопластикові. Повністю в відділеннях здійснено заміну сантехнічного обладнання.