ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

День Святого Миколая – свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Кожна дитина повинна мати можливість відчути магію цього свята. Саме в цей день дорослі мають можливість стати виконавцями дитячих мрій.

За доброю традицією, за підтримки групи компаній ТМ «Хлібодар» до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» завітав з солодкими подарунками Святий Миколай аби привітати дітей та побажати їм здоров’я, радості і миру.

Також, з конкурсами та вікторинами до маленьких пацієнтів лікарні завітали волонтери громадської організації «Твори добро, Україно!» з солодкими подарунками від «Майстерня пончиків» УІ ТОВ «Урожай».

Діти з радістю брали участь у конкурсах, відгадували загадки, співали колядки, розповідали вірші та спілкувалися зі Святим Миколаєм. А волонтери-аніматори створили для дітей справжнє свято – театралізовану виставу з новорічними персонажами.

Такі заходи, допомагають дітям не лише створити гарний новорічний настрій, а й відчути святкову атмосферу навіть у стінах лікарні.