ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

21.12.2018 спеціалісти Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Запорізькій області відвідали опікове відділення КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» в рамках акції «Зустрінемо Новий рік безпечно».

Рятувальники провели з пацієнтами, які постраждали від вогню, роз’яснювальні бесіди задля запобігання повторного травмування. Співробітники ДСНС розповіли постраждалим про основні причини виникнення пожеж та дії у разі виникнення пожежі.

Спеціалісти ДСНС звернули увагу дорослих, особливо батьків, на необхідність навчання дітей, як правильно користуватися електро- та газовими приладами, дотримуватися правил безпеки життєдіяльності. Особливу увагу рятувальники приділили питанням порятунку людей та самопорятунку. Адже проінформована та навчена людина зможе не тільки врятуватись сама, а й надати необхідну допомогу оточуючим.

За минулий рік в опіковому відділенні КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя» перебувало на лікуванні близько 700 людей. За останні 18 років кількість опіків зменшилась майже втричі. Запорізька область посідає 4 місце за кількістю пацієнтів, які лікуються від опіків. На сьогодні, у відділенні перебуває 26 пацієнтів, п’ятеро з яких отримали травми через необережне поводження з вогнем.