ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Міністерство охорони здоров'я України затвердило наказ від 04.01.2018 № 13 «Про деякі питання застосування Україномовного варіанту Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги», який впроваджує систему міжнародної класифікації первинної медичної допомоги, яка дозволяє лікарям первинної ланки концентруватись на потребах пацієнтів, а не підлаштовуватись під зручність обробки кодів для формування статистики.

17.12.2018 в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 8» доцент кафедри загальної практики – сімейної медицини, гастроентерології, фізіотерапії та медичної реабілітації ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України» Пузик С.Г. провела тренінг на тему: «Впровадження міжнародної класифікації ІСРС-2 в практику лікаря первинної допомоги».

 Міжнародна класифікація первинної медичної допомоги (ІСРС) – це найбільш поширена класифікація, яка використовується на первинній ланці в багатьох країнах світу. Головний принцип системи – розуміння того, що в первинній медичній допомозі важливим є не тільки погляд лікаря на проблему пацієнта (діагноз), але і причина звернення пацієнта за медичною допомогою, тому в ІСРС-2 можна кодувати причину звернення пацієнта.

У тренінгу взяли участь 37 співробітників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 8».