ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

28.12.2018 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоварова А. І. та директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В. за участю народного депутата України Фролова М.О. до КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя», під час якого головний лікар Івченко Д.В. презентував сучасне медичне обладнання.

КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя» є найбільшою медичною установою Запорізької області, яка спеціалізується на наданні екстреної медичної допомоги мешканцям міста та області. На теперішній час в лікарні працює 288 лікарів та 466 медичних сестер.

Щороку у лікарні проходять стаціонарне лікування понад 20 тис. пацієнтів, проводиться близько 13 тис. оперативних втручань, цілодобовий травматологічний пункт обслуговує близько 24 тис. осіб.

Протягом останніх 3-х років на придбання медичного діагностичного та лікувального обладнання було виділено понад 70 млн. грн. (комп’ютерний томограф, ендоскопічна техніка, 3 рентгенодіагностичні системи, монітори пацієнта, апарати штучної вентиляції легень тощо).

Урологічне відділення лікарні розраховано на 90 ліжок, за рік надає спеціалізовану допомогу близько 3 тис. хворих з патологією сечовивідної системи, з яких половина страждає на сечокам’яну хворобу, близько 1 тис. з їх числа проведене ендоскопічне лікування, 500 пацієнтів було прооперовано відкритим методом.

У 2018 році за кошти бюджету міста було придбано ендоскопічне обладнання, а саме фіброуретерореноскоп та контактний літотриктор. Придбання за бюджетні кошти, за сприяння народного депутата України Фролова М.О. гольмієвого лазерного контактного літотриптора дає можливість застосовувати найсучасніший високотехнологічний метод лікування сечокам’яної хвороби пацієнтам з конкрементами в нирці при будь-якому розташуванні конкремента, що забезпечує у повному обсязі вилікування пацієнта від конкрементів сечових шляхів. 

Наявність високотехнологічного обладнання дає можливість в урологічному відділенні КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя»  надавати хворим на сечокам’яну хворобу найсучаснішу ендоскопічну допомогу, що забезпечує малоінвазивність втручання, скорочення терміну  перебування хворого на лікарняному ліжку,  скорочення строків непрацездатності.