ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

З метою покращення надання медичної допомоги дитячому населенню фахівці КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня №5» постійно вдосконалюють свої професійні знання та впроваджують передовий досвід в лікування маленьких пацієнтів, зокрема, в лікарні активно впроваджується використання сучасних інформаційних технологій – телемедицини.

З початку 2019 року завдяки телекомунікаційному зв’язку в режимі онлайн в лікарні проведено дві консультації з провідними медичними фахівцями в Україні.

Зокрема, з метою уточнення діагнозу та коригування методики лікування дітей з генетичною патологією, 10 та 17 січня організовано онлайн консультації з генеральним директором КЗОЗ «Харківський спеціалізований медико-генетичний центр», директором українського інституту клінічної генетики Харківського національного медичного університету, членом-кореспондентом Національної академії медичних наук України, доктором медичних наук, професором Гречаніною О.Я. та доцентом кафедри медичної генетики Харківського національного медичного університету кандидатом медичних наук Здибською О.П. Участь в онлайн консультаціях також взяли спеціалісти лікарні та фахівці кафедр Запорізького державного медичного університету

Телемедіацентр в лікарні створено у вересні 2017 року завдяки гранту, отриманому завдяки участі лікарні в конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто». Загалом з моменту створення телемедіацентру в лікарні проведено понад 30 онлайн консультацій з фахівцями провідних закладів охорони здоров’я країни, зокрема, в частині консультування пацієнтів з генетичними вадами – з КЗОЗ «Харківський спеціалізований медико-генетичний центр», пацієнтів з вадами серця – ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України».

Також, завдяки телекомунікаційному зв’язку, з метою вдосконалення професійних знань спеціалісти взяли участь у понад 50 вебінарах та конференціях.

Основними перевагами телемедицини є підвищення якості діагностики, оперативність та економія коштів. Завдяки консультуванню в онлайн режимі процес консультацій з висококваліфікованими спеціалістами України стає значно простішим та доступнішим, а також це дає можливість уникнути додаткових витрат пацієнтам та позбавляють труднощів при транспортуванні хворих дітей.

Покращення якості надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя, впровадження нових сучасних методів діагностики та лікування є пріоритетними в роботі фахівців лікарні.