ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

25 січня в Україні відзначають День студента. В цей день прийнято вітати всіх учнів вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів.

У цей день відзначають відразу два свята – Тетянин день і День студента.  Свята Тетяна є покровителькою всіх студентів з XVIII століття, саме 12 січня 1755 року, в Тетянин день, імператрицею Єлизаветою Петрівною було схвалено прохання Івана Шувалова про відкриття першого університету. Вже 23 січня 1755 року Московський університет почав свою роботу, а за кілька років серед університетських будівель з’явилася і церква Святої Тетяни, а мученицю стали називати покровителькою всіх учнів. Закінчення зимової сесії припадало якраз на 25 січня, тому свято Тетяни всі студенти відзначали бурхливо і весело.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає всіх учнів вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів з Днем студента, зі святом юних мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселого студентства. Бажаємо, щоб кожен день був сповнений новими прагненнями, чудовими ідеями, кумедними історіями і особистими перемогами. Нехай роки студента будуть щасливими, хай вірні знання і невтомний ентузіазм призведуть до престижної професії. З Днем студента!