ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Спеціалісти відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» систематично проводять заняття з учнями навчальних закладів м. Запоріжжя.

Зокрема, для учнів старших класів КВНЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР, з метою популяризації здорового способу життя та попередження соціально небезпечних захворювань проведено заняття на тему: «Профілактика ВІЛ-інфекції». Участь у занятті взяло понад 25 учнів.

На заході з підлітками порушено такі теми, як: шляхи передачі ВІЛ-інфекції, групи підвищеного ризику, захищене статеве життя. Учні приймали активну участь в обговорені. Зустріч пройшла в дружній атмосфері по принципу «рівний-рівному».

Підлітків інформували про конфіденційні послуги, які надають фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5». На заході учні отримали кваліфіковані відповіді на всі запитання, корисну друковану інформацію та окреслили теми для подальшого обговорення.