ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

05.02.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В. до КУ «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня №9».

Під час візиту головний лікар Нерянов К.Ю. презентував сучасний комп’ютерний томограф та проінформував присутніх про його роботу та переваги.

КУ «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня №9» є одним із найпотужніших закладів охорони здоров’я міста і області, забезпечує населення Дніпровського та Хортицького районів амбулаторною і стаціонарною спеціалізованою медичною допомогою другого рівня, обслуговує 196 тис. дорослого населення Правобережної частини міста.

В лікарні працюють 224 лікаря та 477 медсестер, у рентгенвідділенні –14 лікарів, 14 медичних сестер, 14 осіб молодшого персоналу.

За 2018 рік у відділенні проведено більше 82 тис. рентгенодіагностичних досліджень, зроблено 131 тис. рентгенівських знімків та за допомогою флюорографічних апаратів обстежено більше 55 тис. осіб, зроблено майже 57 тис. знімків.

У 2018 році за рахунок коштів бюджету міста придбано томографічну систему NeuViz 16 Classik, яка встановлена на першому поверсі хірургічного корпусу лікарні. Вартість обладнання склала 8,4 млн. грн.

Апарат забезпечує високу якість рентгенологічних зображень. Одночасно скануючи до 16 шарів, завдяки трьохмірній реконструкції, дозволяє точно оцінювати та централізовано візуалізувати як окремі органи, так і їх структуру, що дає можливість проводити своєчасну високоякісну діагностику захворювань органів і систем, зокрема нервової, кісткової системи, на ранніх стадіях діагностувати захворювання, які потребують проведення хірургічних втручань, в т.ч. і ургентних.

Завдяки можливості виконання 3D реконструкції покращується візуалізація пошкоджень кістково-суглобової системи та діагностуються захворювання опорно-рухового апарату. Для виявлення певних захворювань, в т.ч. онкологічних, проводиться КТ-дослідження з використанням контрасту, що дозволяє детальніше вивчити структуру патологічного процесу та визначитися з обсягом лікування.

Перевагами томографічної системи є зручна панель інструментів і простий графічний інтерфейс користувача, швидка система введення даних пацієнта і інтуїтивний спосіб реєстрації, зрозуміла клінічна процедура вибірки, зниження дози опромінення для пацієнта до 50%. Пропускна можливість комп’ютерного томографу складає 10 пацієнтів за зміну.

В 2018 році для лікарні за кошти бюджету міста придбано медичного обладнання на загальну суму 21,1 млн грн, в т.ч.: 8 апаратів штучної вентиляції легенів, високочастотний генератор, мобільна рентгенсистема IMAX 112C, 48 моніторів пацієнта ЮМ та інше.