ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

З метою обміну досвідом та покращення компетенції та зміцнення спроможності лікарні в умовах реформування галузі охорони здоров’я» КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» відвідав Ігорс Трофімовс – провідний міжнародний експерт в галузі менеджменту у сфері охорони здоров'я, директор програми з управління якістю в галузі охорони здоров’я Ризького університету ім. Пауля Страдиня, національний проектний менеджер програм охорони здоров’я Латвії.

На базі лікарні під головуванням директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В. відбулася нарада фахівців департаменту, головного лікаря КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» Запорожченко А.Г. за участю провідного міжнародного експерта Ігорса Трофімовса.

На нараді порушувались питання провідного міжнародного досвіду переходу на європейську систему охорони здоров’я; застосування передових інформаційних технологій в системі  охорони здоров’я; удосконалення безпеки пацієнтів та підвищення якості охорони здоров’я, що є особливо актуальним в умовах реформування сфери охорони здоров’я в Україні.

На зустрічі з медичними фахівцями та керівниками структурних підрозділів лікарні Ігорс Трофімовс ознайомив присутніх з базовими механізмами управління змінами в перехідний період, основними методами управління якістю: удосконалення безпеки пацієнтів та якістю охорони здоров’я, ґрунтуючись на оцінці ризиків.

В рамках візиту експерт ознайомився з поточною роботою відділень та структурних підрозділів лікарні; стратегією розвитку лікарні на найближчий період та висловив свої пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення системи організації надання медичної допомоги на базі лікарні.

Отримані нові професійні знання у сфері управління та організації роботи закладів охорони здоров’я, враховуючи досвід провідних країн світу, дозволять вдосконалити організацію надання медичної допомоги дитячому населенню м. Запоріжжя на базі Запорізької міської багатопрофільної дитячої лікарні №5, що є пріоритетним в роботі всіх фахівців лікарні.