ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Всесвітній день хворого відзначають щорічно 11 лютого. Цей день є свідченням підтримки суспільством людей, здоров'я яких було порушено через різні недуги.

День хворого став вагомим соціальним кроком до об'єднання людей навколо проблем оздоровлення населення планети. Ініціював встановлення цього символічного свята Папа Римський Іоанн Павло II у 1992 році. Мета цього дня – забезпечення кращого догляду за хворими у всіх куточках землі і надання допомоги немічним, які потребують полегшення своїх страждань. Свято відзначають саме 11 лютого, оскільки в цей день в місті Лурд (Франція) люди спостерігали явище Богоматері, яка зцілила стражденних.

Всесвітній день покликаний активізувати і посилити ініціативи, спрямовані на допомогу хворим, особам з обмеженими можливостями та літнім людям шляхом періодичного перепису, фіксації матеріальних, моральних та духовних потреб і залучення різних груп до цієї допомоги.

Профілактика захворювань в даний час грає важливу роль. Здорова людина здатна на все, оскільки її внутрішні ресурси невичерпні. Однак століття швидкостей і технологій істотно підриває психику, і без внутрішньої гармонії не обійтися. Емоції формують певний образ життя, і якщо в думках багато негативу, майбутнє може здаватися дуже непривабливим. Тому людина повинна піклуватися про себе та інших, щоб допомогти організму протистояти негативним реакціям.

День хворого – це найкращий шлях для підвищення чуйності громадянського суспільства до світу страждань. Департамент охорони здоров’я міської ради приєднується до цієї доброї ініціативи і бажає всім, хто здійснює догляд за немічними і хворими сил і здоров’я, бадьорості і гарного позитивного настрою! А всім хворим – полегшення і одужання, енергії і самовладання, душевного тепла і підтримки!