ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Дата святкування Міжнародного дня стоматолога – 9 лютого – приурочена до дня великомучениці Аполлонії, що жила в III столітті нашої ери в Олександрії. Це були часи великого гоніння на всю християнську Церкву і віруюча в Христа Аполлонія була схоплена і піддана жорстоким тортурам, у неї живцем вирвали всі зуби і вимагали зречення від віри.

Україна відзначає Міжнародний день стоматолога з 1993 року. Вся стоматологічна наука спрямована на благородні цілі – полегшити і допомогти впоратися людині з його одним з найбільш болісних страждань, зробити життя людини комфортніше і безпечніше, адже хвороби зубів і ротової порожнини є трампліном для інших не менш небезпечних хвороб у всьому організмі. За даними Всесвітньої федерації стоматологів, карієс і хвороби ротової порожнини є найпоширенішими захворюваннями у всьому світі. Особливу увагу і настороженість викликає хронічне захворювання карієсом, яке не щадить ні бідних, ні багатих і сміливо крокує по всій планеті.

Перемога над власним страхом, яка не так давно була нормою для відвідування стоматологічного кабінету, з розвитком нових методів і підходів у цій вельми делікатній області дається людині все легше і легше. Робота стоматолога без перебільшення дуже важлива і більшість це розуміє. На теперішній час за статистичними даними 95-98% дорослого населення мають запломбовані зуби і це старанна праця стоматологів.

В закладах охорони здоров'я міста Запоріжжя працює 161 стоматолог.

Департамент охорони здоров’я міської ради вітає всіх, хто пов'язав свою трудову діяльність з цією корисною наукою і бажає їм успіхів!

Зі святом Вас і здоров’я Вам, шановні стоматологи!