ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Цукровий діабет у дітей – серйозне хронічне ендокринне захворювання, яке характеризується порушенням обміну речовин через відсутність або недостатність вироблення в організмі інсуліну. Лікування діабету вимагає постійного прийому цукрознижуючих препаратів та контролювання рівня глюкози в крові.

На даний момент у м. Запоріжжі проживають 197 дітей, хворих на цукровий діабет. Наразі всі пацієнти із захворюванням на цукровий діабет отримують препарати інсуліну в аптеках міста за рецептами, що дозволяє безперервно в повному обсязі забезпечувати хворих дітей життєво необхідними лікарськими засобами.

Завдяки реалізації програми Уряду КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», з метою  забезпечення систематичного контролю за захворюванням на цукрових діабет у дитячого населення,  за кошти Державного бюджету України хворих дітей забезпечено відповідними витратними матеріалами.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про Розподіл витратного матеріалу «Тест-смужки Акку-Чек®» для надання допомоги хворим на цукровий діабет, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2018 рік» дитячі медичні заклади м. Запоріжжя отримали тест-смужки для глюкометрів «Акку-Чек®» у кількості 2184 упаковки, на загальну вартість  понад 229 тис. грн.

Видача тест-смужок для глюкометрів проводиться у дитячих поліклінічних підрозділах за місцем проживання/реєстрації дитини.