ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

15.02.2019 відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та директора департаменту охорони здоров’я міської ради Ушакової В.В. до КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя».

Під час візиту головний лікар Івченко Д.В. презентував відремонтовану ургентну операційну та сучасне медичне обладнання, розповів про організацію ургентної хірургічної та травматологічної допомоги.

КУ «Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя» цілодобово надає невідкладну медичну допомогу мешканцям міста Запоріжжя та Запорізької області. Стаціонарну допомогу у лікарні отримують понад 20 тис. пацієнтів щороку. На рік проводиться майже 11,5 тис. оперативних втручань, цілодобовий травматологічний пункт обслуговує близько 24 тис. пацієнтів.

Колектив лікарні налічує 1391 працівника, з них 293 лікаря, в тому числі 5 Заслужених лікарів України, 479 медичних сестер. На теперішній час стаціонар має 760 ліжок, крім того, 60 ліжок інтенсивної терапії. В медичному закладі розгорнуто 10 операційних блоків на 19 столів, функціонують 6 відділень та постів реанімації та інтенсивної терапії.

Ортопедо-травматологічне відділення з ліжками політравми розраховано на 70 ліжок і надає спеціалізовану допомогу пацієнтам з травмами кісток різної локалізації та важкості. На сьогоднішній день ургентне оперативне лікування багатьох типів переломів, виконаних саме у перші години перебування хворого у лікарні. За 2018 рік у відділенні травматології з ліжками політравми проліковано понад 2 тис. хворих, яким зроблено понад 3 тис. оперативних втручань. При цьому близько 2 тис. операцій (65% від загальної кількості проведених операцій) є ургентними і проведені в перші години після госпіталізації. Тому ремонт ургентної операційної цього відділення, здійснений наприкінці 2018 року, дозволяє проводити оперативне лікування одночасно кільком хворим в сучасних умовах в найкоротші терміни.

Оперативні ургентні втручання, які проводяться постраждалим у найближчі години після надходження до лікарні, дозволяють зменшити летальність серед хворих з тяжкою травмою, суттєво скоротити строки перебування їх на високовартісному лікарняному ліжку, поліпшити результати лікування, скоротити терміни непрацездатності та відсоток виходу на інвалідність.

Протягом останніх 3-х років придбано діагностичного та лікувального медичного обладнання на суму понад 70 млн грн (комп’ютерний томограф, 4 одиниці ендоскопічної техніки, 3 рентгенодіагностичні системи, 30 моніторів пацієнта, 16 апаратів штучної вентиляції легень, 10 дефібриляторів тощо).