ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Інтернет технології стали невід’ємною частиною життя дітей та сучасної молоді. Це не тільки розваги, але й засіб спілкування, самовираження, навчання та розвитку. Недостатня обізнаність дітей та молоді у правилах безпечної діяльності в соціальних мережах підвищує ризик зіткнення з онлайн-загрозами.

З метою проведення широкої інформаційної компанії, спрямованої на безпечне використання інтернет-ресурсів та соціальних мереж, фахівцями відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» впроваджено новий проект: «Інтернет: ти раб чи  господар?».

 В рамках даного проекту фахівці відділення провели перші заняття  в навчальних закладах м. Запоріжжя (загальноосвітні школи № 30, №32, №29, спеціалізована школа-інтернат «Козацький ліцей»). Участь у заході взяло понад 90 учнів.

Заняття проводились у форматі «рівний-рівному», з візуальним супроводом (слайди, авторські відеоролики тощо). Учні активно обговорювали актуальні для них питання:

- комп’ютерна залежність, перші ознаки та чому важливо контролювати час перебування в Інтернеті;

- правила  листування та віртуальної довіри, як не потрапити на шахраїв; 

- як стати відеоблогером;

- склали план дій «Мій безпечний Інтернет» та ін.

Наприкінці заходів діти отримали корисну друковану інформацію щодо безпечної поведінки в соціальних мережах, ризиках віртуального спілкування, вибору друзів в Інтернеті тощо.

Заняття в рамках проекту «Інтернет: ти раб чи господар?» заплановано проводити і надалі серед учнів навчальних закладів м. Запоріжжя.