ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

26 лютого 2019 року відбувся робочий візит заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. до приміщення під відокремлену амбулаторію КНП «Запорізький ЦПМСД №5».по вул.Дорошенка,3, площею 337,3 м2 , де проводяться ремонтні роботи.

В заході взяли участь представники замовника робіт – КП «УКБ», департаменту охорони здоров’я, медичного закладу, проектної та підрядної організацій.

Проектна документація на об’єкт «Реконструкція прибудови до житлової будівлі під амбулаторію сімейного лікаря по вул. Дорошенка, 3 в Хортицькому районі» була виготовлена ще в 2012 році, кошторисна вартість будівництва складала  2,4 млн. грн.

Приміщення розташоване в прибудові до дев’ятиповерхового крупнопанельного будинку, побудованого в 1981 році. Приміщення прибудови тривалий час не використовувалося, що призвело до незадовільного стану покрівлі, стін, підлоги, відсутні вікна, двері та інженерні мережі.     

Роботи з реконструкції даного об’єкту до 2018 року не були розпочаті у зв’язку з необхідністю неодноразового коригування проекту та відсутністю фінансування.

На сьогодні проведено роботи з ремонту покрівлі, заміни вікон, установки грат, профінансовано  1,7 млн.грн.

На чергову сесію виноситься пропозиція щодо виділення коштів у сумі 5,7 млн.грн.на продовження реконструкції.

Здійснення робіт з ремонту та реконструкції будівлі та відкриття відокремленої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у Хортицькому районі має велике стратегічне значення.

Оновлена амбулаторія буде обслуговувати більше 26,5 тисяч населення віддалених мікрорайонів Хортицького району, в тому числі 5 143 дітей.

Враховуючи існуючи тенденції щодо  розширення надання стаціонар замісних форм надання медичної допомоги, зокрема на первинному рівні, відкриття амбулаторії допоможе розгорнути додаткові ліжка денного стаціонару, які будуть максимально наближені до населення району.

Ще одним проблемним питанням, яке може знайти вирішення у разі відкриття відокремленої амбулаторії сімейних лікарів за адресою вул. Дорошенка,3, є необхідність розвантаження кабінетів сімейних лікарів у будівлі Центру ПМСД №5 (за адресою вул. Запорозького козацтва, 25), де на даний час сконцентровано вісім амбулаторій сімейних лікарів, розташовані кабінети і служби другого рівня надання медичної допомоги - КУ «Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня №9» та КУ «Міська стоматологічна поліклініка №3».