ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Здоров’я для всіх – під таким лозунгом цього року проходить Всесвітній день здоров’я. У наш час здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, а й фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я, з дітьми, які знаходяться на стаціонарному лікуванні у КНП «Міська дитяча лікарня №5», проведено тематичні інтерактивні заняття з теми «Основні складові здорового способу життя». Мета цього заходу навчити дітей та підлітків формувати свою програму в залежності від стану здоров’я. Особливу увагу на заняттях приділено питанням режиму дня, особистій гігієні, фізичний підготовці, здоровому харчуванню та впливу шкідливих звичок на здоров’я.

Крім того, діти взяли активну участь у вікторинах, конкурсах малюнків та отримали корисну друковану інформацію. Знання, які отримали діти та підлітки під час занять дозволять сформувати корисні навички, що допоможе їм зміцнити своє здоров’я.

Питання щодо підвищення якості надання медичної допомоги дитячому населенню, у тому числі заходи спрямовані на збереження та формування здоров’я є пріоритетним у роботі фахівців у лікарні.