ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

22-23.03.2019 відбувся 12 освітній навчальний курс для дитячих хірургів та урологів «Мініінвазивна та неонатальна хірургія» на базі Львівського національного медичного університету (ЛНМУ) ім. Данила Галицького.

Організаторами виступили Європейська асоціація дитячих хірургів (EUPSA) та кафедра дитячої хірургії ЛНМУ ім. Данила Галицького.

У заході взяло участь близько 300 фахівців із 23 країн Центральної та Східної Європи, Білорусії, України та країн Африки. Від КНП «Міська дитяча лікарня №5» участь взяли заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Скалозубов М.О., завідувач відділенням планової та екстреної хірургії Лятуринська О.В. та група профільних фахівців лікарні.

Спікерами курсу виступили керівники провідних клінік дитячої хірургії Європи. Зокрема, такі всесвітньо відомі фахівці, як Mikko Pakarinen (Хельсінкі), Juan Carlos de Agustin (Maдрид), Francesco Morini (Рим), Martin Lacher (Лейпциг), Stuart Hosie (Mюнхен), Tomas Wester (Стокгольм), Dariusz Patkowski (Вроцлав), ознайомили слухачів з найбільш актуальними питаннями хірургії новонароджених, контроверсійних питань хірургії та урології дитячого віку, а також малоінвазивних методів корекції вроджених і набутих захворювань.

Участь у освітньому курсі дала можливість фахівцям лікарні поспілкуватися та перейняти провідний досвід колег з Європи та світу, розглянути актуальні питання практичної малоінвазивної технології в дитячій хірургії, отримати кваліфіковані консультації щодо тактики подальшого лікування хворих з вродженими вадами.

Питання щодо підвищення якості надання медичної допомоги дитячому населенню, у тому числі  впровадження сучасних технологій у практику лікування дітей є пріоритетним у роботі фахівців у лікарні.