ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Міжнародний день секретаря щорічно відзначають у середу останнього тижня квітня. В 2019 році це свято припадає на 24 квітня.

Міжнародний день секретаря почали відзначати з 1952 року в США. Професійний день секретарів придумав журналіст з Нью-Йорка Гаррі Клемфусс, який вирішив виділити окреме свято для представників цієї професії в рамках проведення Тижня професійних адміністративних працівників США. Пізніше традиція святкування перебралась через океан.
Хороший, досвідчений секретар – запорука успіху діяльності будь-якого керівника, адже часто обов'язки офісного службовця простягаються далеко за межі набору документів в текстовому редакторі комп'ютера, складання графіка зустрічей і заходів для начальника та відповідей на телефонні дзвінки, що поступають в приймальню. Залежно від різновиду професії, а їх чимало, секретар, що виконує доручення боса, крім цього по обов'язку служби контактує з іншими співробітниками. Спеціальність, що вимагає від свого власника стресостійкості, уважності і завжди променистої посмішки.
Цікаво, що перші курси, на яких почали проводити підготовку секретарів як професіоналів, стартували в Україні в місті Харків. Сталося це в 1868 році. Пізніше подібні курси з’явилися в Америці, Англії та Франції.
Поступово контингент людей, які відзначають це свято, розширився. Зараз це свято відзначають не тільки секретарі, але й усі ті, від кого залежить робота офісу: помічники керівників, офіс-менеджери, секретарі-референти, асистенти і спіч-райтери. Тому в колах цих спеціалістів це свято іменується ще простіше: День офісних працівників. Всі ці люди об'єднані однією професією, яка входить до п’ятірки найбільш затребуваних у світі.
Департамент охорони здоров’я міської ради щиро вітає всіх офісних працівників із професійним святом. Бажаємо вам мудрих керівників і дружніх колег, натхнення, звершень і втілення найсміливіших планів!