ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

02.05.2019 у департаменті охорони здоров'я міської ради відбулася планова апаратна нарада директора департаменту Ушакової В.В. з керівниками закладів (установ) охорони здоров'я міста.

Про стратегію розвитку акушерсько-гінекологічної служби доповіла головний позаштатний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я міської ради Головко Г.В., яка в своєму виступі зазначила, що показники репродуктивного здоров’я жінок є загальновизнаними індикаторами здоров’я нації, віддзеркалюючи якість життя населення, соціально-економічний рівень суспільства, стан довкілля, ефективність профілактики, доступність і якість медичної допомоги тощо.

Головний лікар КУ «Обласний медичний центр репродукції людини» ЗОР   Авраменко Н.В. поінформувала, що в Запорізькій області протягом останніх десяти років впроваджується програма безкоштовного штучного  запліднення та наголосила на можливості мешканок міста Запоріжжя скористатися зазначеною послугою, враховуючи те, що безпліддя в Україні стає серйозною проблемою.

З питань направлення на безкоштовне екстракорпоральне запліднення можна звертатися до свого дільничного акушер-гінеколога до жіночої консультації за місцем мешкання.