ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Всесвітній День матері – це міжнародне свято, присвячене всім жінкам, які мають відношення до материнства – чи то вже стали мамами, то чи в найближчому майбутньому збираються народити дитину. Тому в цей день традиційно привітання приймають мами і вагітні жінки. День матері щорічно в Україні відзначають у другу неділю травня. У 2019 році цей День припадає на 12 травня.

Це ніжне, миле і зворушливе свято вшановує найближчу для всіх людину, яка супроводжує нас від самого моменту народження – маму. Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, її очі, руки, посмішку; мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Вшанування жінки-матері в світі має багаторічну історію. Понад двохсот років тому в Англії другу неділю Великого посту відзначали як Материнську на честь усіх матерів світу.

А в Америці більше ста років тому День матері був визнаний на офіційному рівні. У наш час День усіх мам святкують у багатьох країнах світу. Причому, дати свята не збігаються і припадають на різні дні. Але це не заважає дітям вшановувати матерів, організовувати їм справжнє свято, дарувати посмішки і квіти, радувати успіхами, говорити слова любові і вдячності.

Неможливо посперечатися з тим, що це свято – свято вічності. З покоління в покоління для кожної людини мама – найголовніша людина в житті. Стаючи матір'ю, жінка відкриває в собі кращі якості: доброту, любов, турботу, терпіння і самопожертву.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.