ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

День руху за здоров'я  був ініційований у 2005 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я з метою підвищення ефективності фізичної активності, піднесення престижу занять фізичною культурою. Здорове суспільство – незмінний пріоритет для Всесвітньої організації охорони здоров'я, за визначенням якої «здоров'я» – це повноцінне фізичне, духовне та соціальне благополуччя людини.

Гіподінамія – це порушення функцій організму, яке сталося через обмеження рухової активності. Вона є наслідком звільнення людини від фізичної праці та особливо впливає на серцево-судинну систему: слабшає сила скорочень серця, зменшується працездатність, знижується тонус судин. Наслідком гіподинамії можуть стати ожиріння і атеросклероз.

У цей день заклик підтримувати активний спосіб життя, щоб залишатися здоровим і запобігати хворобам, цей день стимулює пересічних громадян докладати зусиль для поступового прогресу. Почніть дотримуватися здорового способу життя прямо зараз. Підтримуйте фізично активний спосіб життя і зробіть заняття частиною вашого повсякденного життя. Заохочуйте дітей та молодь до занять ранкової зарядкою,  як одного з чинників фізичного розвитку та зміцнення здоров'я людини, виховуйте стійкий інтерес i звичку до систематичних занять фізичною культурою i спортом, сприяйте загартуванню організму.

Департамент охорони здоров’я міської ради нагадує: піклуйтеся про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких кожного дня, адже це запорука щасливого життя. Кваліфіковані поради щодо зміни способу життя, фізичної активності може надати сімейний лікар.