ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

НОВИНИ

Саме цього дня у 1846 році американський хірург і стоматолог Вільям Томас Грін Мортон вперше публічно продемонстрував успішне застосування анестезії для створення загального наркозу.

Для переважної більшості людей чутливість до болю є істотним чинником, коли мова заходить про необхідну, іноді термінову медичну допомогу, особливо при оперативному втручанні.

Детальніше...

Всесвітній день здoрoвoгo харчування відзначається щорічно 16 жовтня. Здорове, правильне харчування є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Мета Всесвітнього дня здoрoвoгo харчування – залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві.

Детальніше...

Щорічно у другу суботу жовтня відзначається Всесвітній день хоспісів та паліативної допомоги. Його організатором є Світовий Альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги у всьому світі.

Детальніше...

Всесвітній день психічного здоров’я відзначається з 1992 року з ініціативи ВООЗ та Всесвітньої федерації психічного здоров’я (World Federation for Mental Health). Він створений, щоб привернути увагу до цієї проблеми та скоротити поширення депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної і алкогольної залежності, епілепсії та розумової відсталості.

Детальніше...

Щорічно 16 жовтня своє професійне свято відзначають лікарі алергологи-імунологи.

Термін «алергія» вперше був введений віденським педіатром Клеменсом Фон Пірке в 1906 році.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби з артритом проводиться за ініціативи Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я щорічно з 1996 року, з метою привернення уваги та інформованості широкої громадськості до проблем ревматологічних захворювань. Також з 12 по 19 жовтня проводиться Всесвітній тиждень кісток і суглобів.

Детальніше...

В рамках програми заходів по профілактиці патології органів зору, з початку навчального року медичні працівники КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР  проводять заняття «Зір – безцінний дар» для дітей 1-4 класів в загальноосвітніх навчальних закладах. Заняття проводяться в ігровій формі, з використанням віршів, прислів'їв, приказок, пісень, загадок та ін.

Детальніше...

Всесвітній день хребта відзначається щорічно у другій декаді жовтня. Цей день має на меті підняти обізнаність людей про проблеми хребта. Хребет – це найбільш важлива структура тіла, його підтримка.

Детальніше...

10.10.2019 заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Пустоваров Анатолій Іванович привітав ветеранів війни госпітального відділення КНП «Міська лікарня № 2» ЗМР з Днем захисника України та 76-ою річницею визволення м. Запоріжжя від фашистських загарбників.

Детальніше...

З 01.10.2019, після завершення капітального ремонту, розпочала свою роботу оновлена амбулаторія сімейного лікаря № 3 по вул. Карпенко-Карого, 7, яка обслуговує 6731 дитячого населення.

Амбулаторія сімейного лікаря № 3 відповідно табелю матеріально-технічного оснащення забезпечена на 100% всім необхідним медичним обладнанням та меблями.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби з раком грудних залоз (РГЗ) проводиться щорічно 15 жовтня з 1991 року. Приурочені до цього дня заходи проходять у більш ніж 44 країнах світу. З 2005 року 20 жовтня проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак грудної залози, а 4 лютого - Міжнародний день боротьби з онкологічними захворюваннями.

Детальніше...

День міста Запоріжжя відзначають щорічно у першу декаду жовтня.

Роком заснування міста вважається 952 рік на підставі трактату візантійського імператора Костянтина VII Порфірородного «Про управління імперією», як першої писемної згадки про існування городища на обох берегах Дніпра.

Детальніше...

7 жовтня щорічно проводиться Міжнародний день поінформованості про тригемінальну невралгію – патологію, при якій спостерігається ураження периферичних нервових скінчень, розташованих в області обличчя. Міжнародний день є одним із способів донесення інформації про захворювання.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби з ожирінням відзначається щорічно у другій декаді жовтня з 2015 року. Свято організовано Всесвітньою федерацією ожиріння – World Obesity Federation та Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я для спрямування глобальних зусиль по скороченню, запобіганню та лікуванню ожиріння.

Детальніше...

Серцево-судинні недуги серед інших патологій впевнено тримають лідерство за рівнем захворюваності, інвалідизації та смертності як в Україні так і в усьому світі.

Детальніше...

03.10.2019 на базі КНП «Міська дитяча лікарня №5» ЗМР  проведено освітньо-навчальний семінар «Впровадження в медичну практику європейських протоколів діагностики та лікування захворювань» при підтримці МОЗ України за сприянням громадської організації «Медичний простір».

Детальніше...

На сторінках міжнародного календаря є такий день – Всесвітній день усмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій.

Всесвітній день усмішки або World Smile Day відзначається щороку з 1999-го в першу п’ятницю жовтневого місяця. В 2019 році Всесвітній день усмішки припадає на 4 жовтня.

Детальніше...

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначають День Українського козацтва. Свято було встановлено Указом Президента 7 серпня 1999 року «враховуючи історичне значення і заслуги Українського козацтва у ствердженні української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення».

Детальніше...

Всесвітній день зору відзначається з 1998 року щорічно у другий четвер жовтня за рішенням ВООЗ в рамках реалізації Глобальної програми боротьби зі сліпотою «Зір 2020: Право на зір». Це привід звернути увагу на причини, які загрожують виникненням зорових дисфункцій та порушень зору; про ефективні заходи реабілітації і профілактики здоров'я органу зору.

Детальніше...