ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ІНФОРМАЦІЯ

Н А К А З

Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №2» Запорізької міської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» зі змінами, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 №1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», на виконання розпорядження міського голови 19.09.2019 №1975 к/тр «Про порядок укладення контрактів з керівниками комунальних закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, та призначення їх на посади»

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести конкурс на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №2», в якому вакантна посада керівника.
  2. Головному спеціалісту-юрисконсульту відділу реформ і розвитку галузі охорони здоров’я департаменту охорони здоров’я міської ради Терегері М.В. оприлюднити даний наказ на офіційному сайті департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради http://health.zp.ua/ до 05.10.2020.
  3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор департаменту                                                                     В.В.Ушакова