ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ІНФОРМАЦІЯ

З 26 червня 2021 року у м. Запоріжжя відкриваються центри масової вакцинації населення проти COVID-19, які розташовані на базі 5 закладів охорони здоров'я первинної ланки:

  1. КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №1», за адресою: пр. Соборний, 88;
  2. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», за адресою: вул. Авраменка, 4;
  3. КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №5», за адресою: вул. Запорізького козацтва, 25;
  4. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8», за адресою: вул. Харчова, 2;
  5. КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10», за адресою: бул. Шевченка, 25

Вакцинуватись в Центрах може доросле населення міста за записом на вакцинацію через додаток «ДІЯ», через контакт-центр МОЗ, через реєстратури територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги або у свого сімейного лікаря віком старше 60 років, від 18 – 59 років, які мають супутні захворювання, але пріоритет надається літнім людям. Кожна особа отримає запрошення на вакцинацію на конкретний день та час.

При зверненні до Центру вакцинації потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

В територіальних центрах первинної медико-санітарної допомоги розміщена вся необхідна інформація щодо проведення вакцинальної кампанії та наявна навігація з розташування пунктів щеплення та Центрів вакцинації.

Центри вакцинації працюють з 09.00 до 15.00 у вихідні дні.

Щеплення будуть здійснюватися двократно з інтервалом у 28 днів вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вакцинація для всіх проводиться безкоштовно.

Запрошуємо населення м. Запоріжжя прийти до вищезазначених Центрів та захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 шляхом здійснення вакцинації.