ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ІНФОРМАЦІЯ

З 26 червня 2021 року у м. Запоріжжя функціонують центри масової вакцинації населення проти COVID-19, які розташовані на базі закладів охорони здоров'я первинної ланки:

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №1», за адресою: пр. Соборний, 88;

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», за адресою: вул. Авраменка, 4;

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної  допомоги №5», за адресою: вул. Запорізького козацтва, 25.

Центри вакцинації працюють з 09.00 до 15.00 у вихідні дні.

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» відкрито Центр масової вакцинації (тимчасовий пункт щеплення) на базі Запорізького обласного центру молоді, який працює з 11.00 до 16.00 у вихідні дні.

З 17.07.2021 з 10.00 до 18.00 в торговому центрі «City Mall» за адресою: м.Запоріжжя, вул. Запорізька, 1Б, буде функціонувати Центр масової вакцинації населення проти COVID-19.

Вакцинуватись в Центрах може доросле населення міста за записом на вакцинацію через додаток «ДІЯ», через контакт-центр МОЗ, через реєстратури територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги або у свого сімейного лікаря віком старше 60 років, від 18 – 59 років, які мають супутні захворювання, але пріоритет надається літнім людям.

З 01.07.2021 можливо записатися на вакцинацію також через сайт департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, через сайт медичної інформаційної системи Helsi.me.  

При зверненні до Центру вакцинації потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

В територіальних центрах первинної медико-санітарної допомоги розміщена вся необхідна інформація щодо проведення вакцинальної кампанії та наявна навігація з розташування пунктів щеплення та Центрів вакцинації.

Запрошуємо населення м. Запоріжжя прийти до вищезазначених Центрів та захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 шляхом здійснення вакцинації.