ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ІНФОРМАЦІЯ

На сьогодні в м.Запоріжжя продовжується проведення масової вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19

та з 19.07.2021 розпочато V етап вакцинації населення відповідно до Дорожньої карти впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

Завдяки співпраці з суспільно відповідальним бізнесом, а саме з ТОВ «ІСТ СОЛЮШН ГРУП» 04.08.2021 о 10.00 буде  відкрито центр вакцинації в торговому центрі «АМСТОР» за адресою: м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 64. В цьому центрі передбачається вакцинація населення 6-10 мобільними бригадами.

Крім того, у проведенні вакцинальної кампанії від гострої респіраторної хвороби COVID-19 задіяно 8 центрів первинної медико-санітарної допомоги, в яких працює 8 пунктів щеплення та 21 мобільна бригада.

З 26 червня 2021 року у м. Запоріжжя функціонують 6 центрів масової вакцинації населення проти COVID-19, які розташовані на базі закладів охорони здоров'я первинної ланки та працюють щоденно:

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги №1», за адресою: пр. Соборний, 88;

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», за адресою: вул. Авраменка, 4;

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної                       допомоги №5», за адресою: вул. Запорізького козацтва, 25;

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8», за адресою: вул. Харчова, 8.

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №10» відкрито Центр масової вакцинації (тимчасовий пункт щеплення) на базі Запорізького обласного центру молоді.

Вакцинація здійснюється вакцинами Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna.

Вакцинуватись в Центрах може доросле населення міста за записом через реєстратури територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги або у свого сімейного лікаря, або за самозверненням.

З 01.07.2021 можливо записатися на вакцинацію також через сайт департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради, через сайт медичної інформаційної системи Helsi.me.  

При зверненні до Центру вакцинації потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Запрошуємо населення м. Запоріжжя прийти до вищезазначених Центрів та захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 шляхом здійснення вакцинації.