ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ІНФОРМАЦІЯ

З 26 червня 2021 року у м. Запоріжжя функціонують центри масової вакцинації населення проти COVID-19

які розташовані на базі закладів охорони здоров'я первинної ланки:

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2», за адресою: вул. Авраменка, 4;

КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної                       допомоги №5», за адресою: вул. Запорізького козацтва, 25

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №8», за адресою: вул. Харчова, 8.

Центри вакцинації працюють з 09.00 до 15.00 щоденно.

Крім того, завдяки сумісній роботі між суспільновідповідальним бізнесом, місцевим самоврядуванням та закладами охорони здоров'я первинної ланки міста відкрито центри масової вакцинації населення проти COVID-19, які розташовані на базі торгово-розважальних центрів:

ТЦ «City Mall» за адресою: м.Запоріжжя, вул. Запорізька, 1Б, працює з 10.00 до 18.00 щоденно;

ТЦ «АМСТОР», за адресою: м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 64, працює з 09.00 до 19.00 щоденно;

З 20.09.2021 відкрито Центр масової вакцинації (тимчасовий пункт щеплення КНП «Запорізький центр первинної медико-санітарної  допомоги №1») на базі ТРЦ «ПАЛЬМІРА PLAZA», просп. Соборний, 92, який працює з 10.00 до 17.00 щоденно.

Вакцинуватись в Центрах може доросле населення міста за записом через реєстратури територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги або у свого сімейного лікаря, або за самозверненням, або через сайт департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради та через сайт медичної інформаційної системи Helsi.me.  

При зверненні до Центру вакцинації потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

В територіальних центрах первинної медико-санітарної допомоги розміщена вся необхідна інформація щодо проведення вакцинальної кампанії та наявна навігація з розташування пунктів щеплення та Центрів вакцинації.

Запрошуємо населення м. Запоріжжя прийти до вищезазначених Центрів та захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 шляхом здійснення вакцинації.