ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ІНФОРМАЦІЯ

 

Епідемічна ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію, на жаль, залишається невтішною. Збільшується кількість хворих, серед них значна частина потребує стаціонарного лікування з використанням кисневої підтримки. Це спонукає місцеву владу та керівництво медичною галуззю збільшувати кількість перепрофільованих стаціонарних ліжок для лікування цих пацієнтів. При цьому відміняються планова госпіталізація інших категорій хворих, планові оперативні втручання, профілактичні огляди. Призупинити пандемію, повернути звичний порядок життя на данному етапі може тільки колективний імунітет, який передбачає вакцинацію від COVID – 19 щонайменше 75% населення. При цьому, COVID-19 мутує так само, як й чимало інших вірусів, тому кожен з нас, коли є носієм вірусу, є фабрикою із виробництва нових штамів. І якісь із них будуть дуже вдалі, тобто для вірусу, не для нас, вони будуть більш вірулентні, тобто легше передаватись між людьми, більш небезпечні по наслідках. Тобто вакцинуватись треба хоча б для того, щоб не давати вірусу оцю базу. Лише таким чином ми можемо зупинити пандемію. Або ти вакцинуєшся і захищаєш себе, або ти хворієш та граєш з вірусом в рулетку.

На теперішній час у місті продовжується активна профілактична робота .в пунктах та центрах щеплень. Задля запобігання черг та скупчення людей з 10 листопада відкрито ще один центр масової вакцинації, який розташований у Шевченківському районі міста за адресою: ТЦ "Піраміда" (пр. Моторобудівників, 20). Часи роботи з 8.00 до 20.00 щодня. Таким чином, у місті працюють 13 центрів масової вакцинації та 8 пунктів щеплень.

Щоб не допустити погіршення епідемічної ситуації запоріжців закликають відповідально поставитися до свого здоров'я та вакцинуватися і дотримуватися карантинних вимог.